Eind november verzorgde Matt van Wezel namens de Nevobo de workshop ‘Hoe geef je training aan jongens in de praktijk’.

Kaderleden van volleybalverenigingen waren uitgenodigd om te leren op welke manieren ze jongens kunnen enthousiasmeren en binden. Diverse praktijkvoorbeelden passeerden hiervoor de revue.

Heb je de workshop niet kunnen bijwonen? Geen probleem: hieronder kun je de volledige sessie terugkijken. Profiteer van de ideeën, voorbeelden en tips en deel deze vooral ook met de trainers in jouw vereniging.

Over Matt van Wezel

Matt van Wezel is een bekende naam in de volleybalwereld. Hij is voormalig hoofdcoach van Sliedrecht Sport dames 1 en is op dit moment bondscoach van Noorwegen. Hij heeft veel ervaring op het gebied van training geven, waarbij hij een creatieve, innovatieve en enthousiaste aanpak hanteert. Matt gaat met een groep jongens van VCE/PSV aan de slag om een training op een uitdagende en boeiende manier neer te zetten.